Oceń sprzedawcę Tauron

12345

Ocena 2.4/5 (723 głosy/ów)

Cena kWh/MWh taryfa C11, C21, B23 i inne

Tauron kieruje swoje oferty dla odbiorców biznesowych tak jak pozostali sprzedawcy prądu w Polsce z rozróżnieniem grupy taryfowej. Dodatkowo Tauron dzieli odbiorców ze względu na wolumen jaki zużywają.

 

Cena kWh/MWh Tauron - Ceny energii elektrycznej dla firmy 

Firma nie prezentuje na swojej stronie przygotowanego cennika dla firm rozliczających się w grupie taryfowej B. Podaje informację, że w odniesieniu do stawek taryfowych jest możliwość obniżenia rachunków nawet o ponad 20%. Obniżka ta dotyczy części związanej ze sprzedażą prądu, a nie jej dystrybucji. 

 

Inaczej sprawa wygląda w odniesieniu do grupy taryfowej C. W taryfach takich jak C11, C12a, C12b, C13 firma Tauron korzysta z tzw. pudełkowych ofert. Ceny w ofertach kierowanych do odbiorców prądu z całego kraju można znaleźć w naszej porównywarce cen prądu. Zachęcamy do sprawdzenia, czy u innych dostawców prądu jest możliwość obniżenia ceny jeszcze w większym stopniu korzystając z porównywarki cen prądu dla firm. Dzięki naszemu narzędziu możemy w łatwy sposób sprawdzić atrakcyjność oferty firmy Tauron na tle konkurencji.